Maty antyzmęczeniowe

Wszystkie  osoby wykonujące codzienną długotrwałą pracę w pozycji stojącej narażone są ma liczne i często poważne dolegliwości bólowe mięśni i stawów, a w skrajnych przypadkach nawet zwyrodnienia  lub żylaki. Dolegliwości te maja bezpośredni wpływa nie tylko na spadający komfort pracy, ale również jej jakość oraz stan zdrowia pracownika i jego efektywność.  W trosce o zdrowie i komfort pracowników prezentujemy wysokiej jakości maty antyzmęczeniowe PVC i gumowe , zastosowanie których przynosi  ulgę nogom i stopom, zmniejszając nacisk wywierany na mięśnie, stawy i kręgosłup.

W ten sposób można podnieść efektywność pracowników, którzy nie narzekają na pracę stojącą i z znacznie rzadziej przebywają na zwolnieniach lekarskich.

W naszej ofercie znajdziecie antyzmęczeniowe płytki Speedfloor Light stanowiące element systemu posadzek winylowych, oraz  stanowiskowe maty podgumowane występują w różnych rozmiarach i wersjach niskoprofilowych i antypoślizgowych. Dzięki tym  rozwiązaniom ryzyko wypadku na stanowisku pracy można zredukować do minimum, a komfort jej wykonywania znacząco podnieść…

+48 664 483 453biuro@speedfloor.plCennikPróbki