Pokoje zabaw, bawialnie

Pokoje zabaw, bawialnie, kąciki dla dzieci

Miejsca tego typu tworzone są dzisiaj w centrach handlowych, sklepach, kinach, hotelach, a nawet punktach usługowych, restauracjach, kawiarniach, ośrodkach wypoczynkowych, itd. Wewnętrzne place zabaw dla dzieci powinny być pozbawione jakichkolwiek wad i zagrożeń. Powinny także umożliwiać maluchom bezpieczną i przyjemną zabawę nawet podczas niesprzyjającej pogody. Dzieci najchętniej poprzez zabawę i ruch odkrywają tajniki otaczającego ich świata. Otoczenie powinno być więc dla nich przyjazne i się im podobać, atrakcje powinny je bawić, a one same powinny czuć się bezpiecznie.

Niezwykle pomocnym w tworzeniu bawialni dla dzieci okazuje się system błyskawicznych, estetycznych i trwałych posadzek Speedfloor. Posadzki te charakteryzują się bowiem przyjemną, nieszkodliwą dla zdrowia, łatwą w utrzymaniu czystości oraz zapewnieniu septyczności powierzchnią. Dzięki specjalnie zaprojektowanej nawierzchni, zmniejszają ryzyko poślizgnięcia, nawet w skarpetkach. Jedną z zalet tego rozwiązania jest dobra izolacyjność termiczna, dlatego też opiekunowie nie muszą martwić się, że ich podopieczni przeziębią się spędzając na podłodze większość swojego czasu podczas zabawy.

Zmartwienia też nie powinna przysparzać czystość posadzki, ponieważ posadzki SpeedFloor można szybko i łatwo wyczyścić i odkazić, używając zwykłych środków i detergentów, oszczędzając sobie przy tym kłopotów i czasu. Bezpieczeństwo zabawy, a także dobre właściwości akustyczne posadzki (zmniejszony hałas), tłumienie drgań i przyjemna w dotyku struktura. Speedfloor to gwarancją dobrej zabawy.

Podsumowując: podłoga odpowiednia do miejsca zabaw dzieci, powinna być maksymalnie estetyczna, funkcjonalna i praktyczna, a jak pokazują doświadczenia i opinie zadowolonych Klientów – „posadzka Speedfloor nadaje się do wykonania niemal każdej podłogi do gier i różnych aktywności na placu zabaw dla dzieci, pochłania jednocześnie dźwięki, utrzymuje ciepło, jest wygodna i bezpieczna dla siedzących, chodzących, a nawet wspinających się dzieci”.

Słowo od twórców systemu:

„Myślimy ponadczasowo i nie podążamy niepotrzebnie za modnymi fajerwerkami, które tylko chwilowo będą służyć zabawie. Inwestujemy w dobre, neutralne podłogi, które rosną razem z dzieckiem”.

Zalety systemu Speedfloor PVC:

 • Przyjemna powierzchnia nawet dla bosych stóp – podłoga nie wyziębia
 • Korzystne dla alergików – pleśń nie powstaje pod podłogą
 • Materiał bezpieczny dla zdrowia
 • Tłumienie uderzeń, redukcja hałasu
 • Odporność na wodę i wilgoć
 • Łatwe sprzątanie i konserwacja, bez stosowania specjalnych narzędzi
 • Bogata paleta kolorów z możliwością dowolnego ich łączenia
 • Podłoga utrzymuje ciepło w pomieszczeniu, nie powoduje oziębiania
 • Minimalne koszty przygotowania podłoża
 • Błyskawiczny montaż, najczęściej bez potrzeby klejenia
 • Przyjemny wygląd

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. ZAPYTAJ O WYCENĘ >>

+48 664 483 453biuro@speedfloor.plCennikPróbki