Balkony i tarasy

Balkony i tarasy

Balkony, loggie i tarasy (zwłaszcza te nad pomieszczeniami) stanowią nie tylko miejsce relaksu i odpoczynku, ale często również mogą być dla ich użytkowników swoistym “problemem”. Źle wykonane izolacje, niewłaściwie zrealizowane nawierzchnie, błędy w przygotowaniu podłoża zawsze okazują się nie tylko irytujące, ale przede wszystkim kosztowne. Próby ich naprawy to najczęściej bardzo żmudne i mało komfortowe (zarówno dla Inwestora jak i wykonawcy) działania. A przecież tak nie musi być. Rozwiązania SpeedFloor wychodzą naprzeciw tym problemom. W zależności od tego czy mamy do czynienia z powierzchniami umieszczonymi na zewnątrz czy wewnątrz budynków, do dyspozycji mamy rozwiązania z winylu, polipropylenu czy EPDM. Drugim aspektem tych rozwiązań jest możliwość wyboru wersji niezależnej od podłoża i tej z nią związanej. Tym co łączy wszystkie te rozwiązania jest szybkość i skuteczność ich wykonania. Rozwiązania PP czy EPDM nie wymagają montażu do podłoża. Są przepuszczalne i nie zatrzymują wody na swojej powierzchni. Są rozwiązaniami, dzięki którym w zaledwie kilka godzin można zmienić charakter powierzchni i otoczenia, w których są instalowane.   

Warto wiedzieć, że:

System SpeedFloor można instalować na każdym stabilnym podłożu, starych płytkach, betonie, żywicy, deskach. W większości przypadków montaż ogranicza się do błyskawicznego połączenie ze sobą poszczególnych elementów systemu bez potrzeby mocowania ich do podłoża. To, że są one niezależne od warstw pod nimi sprawia, że nie grozi im odpadanie od nich, odklejanie się i przemieszczanie. Stała możliwość kontroli warstw pod posadzką pozwala na reagowanie w porę przy problemach z izolacją przeciw wodną i zapobieganie jej nieszczelnościom. 

Nawierzchnie PP i EPDM są odporne na promienie UV i nie wymagają dodatkowym zabezpieczeniom. Posadzki wykonane z winylu, dla zapobieżeniu ich płowienia, wymagają użycia do pielęgnacji środków zawierających tzw. filtry UV 

Istotne dla użytkowników:

  • Minimalny zakres przygotowania podłoża
  • Brak potrzeby dodatkowej adaptacji poprzedniej powierzchni
  • Montaż, najczęściej bez konieczności przyklejania do podłoża
  • Modernizacja wymaga minimalnego czasu, a eksploatacja możliwa jest po kilku godzinach
  • Estetyka i funkcjonalność
  • Możliwość wielokrotnego montażu i demontażu - w ramach potrzeb
  • Nie jest wymagana żadna dodatkowa konserwacja
  • Powierzchnia zapewnia bardzo wysoką odporność chemiczną
  • Podłoga w 100% naprawialna i odnawialna
  • Łatwa konserwacji i czyszczenia powierzchni, bez specjalnych środków czyszczących

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapytaj o wycenę projektu!

error: