OFERTA
SpeedFloor Modular
– modułowe, bez klejowe, błyskawiczne w montażu posadzki z płytek z PCV (PVC) i LVT, PP i SBR/EPDM
System posadzek doskonale sprawdzających się w różnorodnych obszarach. Mogą być wykorzystywane nawet tam, gdzie inne rozwiązania okazują się nieskuteczne, a także kosztowne i czasochłonne. Wytrzymałość na ściskanie powyżej 500 kg/cm2 i to, że w ciągu godziny można zainstalować 40-60 m2. Posadzkę można zacząć użytkować natychmiast po ułożeniu co sprawia, że rozwiązanie te nie mają sobie równych. Co więcej przy niewielkim nakładzie sił i bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi w wielu przypadkach Klienci mogą samodzielnie je zainstalować.
SpeedFloor Remake
– błyskawiczna modernizacja, odnawianie, doczyszczanie oraz zabezpieczanie posadzek i wykładzin dywanowych
Pro ekologiczne, realizujące zasadę ZERO Waste, niezwykle skuteczne i nisko kosztowe rozwiązania, na które udzielamy wieloletnią (nawet do 30 lat) gwarancję na nawierzchnię. Sprawdzona technologia w połączeniu z niezwykle skutecznymi preparatami dające spektakularne efekty. To doczyszczanie, zabezpieczenie powierzchni posadzki, modernizacja i nowy design każdej podłogi. To rozwiązania, które pozwalają na rezygnację ze zrywania zniszczonych., a także trwale zabrudzonych istniejących podłóg i konieczności instalacji nowych. To sposób na przywrócenie lub nadanie parametrów użytkowych, wytrzymałości i nowego, świeżego wyglądu. To redukcja kosztów; czasem nawet o 50 %
Rozwiązania pozwalające na błyskawiczne wykonanie w każdej przestrzeni posadzki ESD; odprowadzającej lub rozpraszającej ładunki elektryczne. Technologia, która nie generuje kurzu, hałasu, przestojów. Nie wymaga skuwania, zrywania, klejenia, itd. Rozwiązania powłokowe pozwalają na przywrócenie właściwości istniejącym posadzkom ESD jak i nadanie właściwości ESD niemal każdej istniejącej posadzce. Co więcej bez względu na jej rodzaj. To często najszybszy sposób zagospodarowania m.in. powierzchni przemysłowych, biurowych, technicznych na potrzeby stref specjalnych ESD.
GWARANCJE SpeedFloor
– bezpieczeństwo dla Inwestora i Użytkowników
To absolutnie wyjątkowe podejście do tematu posadzek! Wszystkie nasze prace modernizacyjne, doczyszczenie i zabezpieczenie posadzek istniejących, jak również instalacja nowych nawierzchni zakończona aplikacją powłok ochronnych PU objęte są wieloletnią gwarancją – nawet do 30 lat. Gwarantujemy Inwestorowi, że nawierzchnia jego posadzki zabezpieczona przez nas w profesjonalny sposób zachowa wszystkie swoje parametry i wygląd w sposób nie zmieniony i nie pogorszony. A codzienny sposób jej pielęgnacji nie będzie wymagała żadnych nadzwyczajnych działań.
Zachęcamy do odwiedzenia nas na naszych forach społecznościowych:
SpeedFloor Modular
modułowe, bez klejowe, błyskawiczne w montażu posadzki z płytek z PCV (PVC) i LVT, PP lub SBR/EPDM
To system posadzek doskonale sprawdzających się w różnorodnych obszarach. Mogą być wykorzystywane nawet tam, gdzie inne rozwiązania okazują się nieskuteczne, a także kosztowne i czasochłonne. Wytrzymałość na ściskanie powyżej 500 kg/cm2 i to, że w ciągu godziny można zainstalować 40-60 m2. Posadzkę można zacząć użytkowć natychmiast po ułożeniu co sprawia, że rozwiązanie te nie mają sobie równych. Co więcej przy niewielkim nakładzie sił i bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi Klienci mogą samodzielnie je zainstalować.
Szybkie przełączanie między stronami:
⇐ (wystarczy kliknąć odpowiednią stronę) ⇒